SEZNÁMENÍ SE SPOLEČNOSTÍ

Barten, mladá a dynamická obchodní firma, která působí na českém trhu jako výhradní distributor práškových barev ST Powder Coatings, si tímto dovoluje představit italského výrobce práškových barev - společnost ST Powder Coatings českým zákazníkům.

Společnost BARTEN s. r. o. vznikla v roce 2005. Od tohoto roku se datuje i prodej produktů společnosti STP. I když obě tyto společnosti vykazují celkem pozdní datum vzniku, mají však velkou zkušenost v oboru práškových barev. Vždyť v 80. letech minulého století patřila společnost Pulverlac.it ke špičce výrobců práškových barev jak v Itálii, tak i v celé Evropě. Tuto společnost řídili nynější vlastníci společnosti STP. Proto mají bohaté zkušenosti s řízením a výrobou práškových barev.

Tým pracovníků společnosti BARTEN s. r. o. se zabývá práškovými produkty již od samého průlomu této technologie do České republiky. Naše zkušenosti sahají do roku 1991. Společnosti BARTEN s. r. o. a ST Powder Coatings podepsaly koncem roku 2012 smlouvu a od ledna 2013 jsme se stali dceřinou společností STP.

AKTUÁLNĚ


certifikát Registru solventních firem

(více)Polyester MED

R & D laboratoře vyvinuli novou práškou barvu série Polyester MED. (více)Bezpečná firma

Společnost ST Powder Coatings získala certifikát OHSAS 18001 ... (více)